Veiklų pristatymas Šiaulių miesto verslo tarybai

Šiaulių miesto verslo tarybos posėdyje Šiaulių  miesto vietos veiklos grupės pirmininkas Alfredas Jonuška susirinkusius supažindino su asociacijos veikla, tikslais bei uždaviniais. Įgyvendinamo projekto „Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos administravimas“ vadovė Diana Armalienė detalizavo ir apibendrino jau atliktus darbus. Susirinkusieji verslo tarybos nariai supažindinti su paskelbtais ir dar planuojamais skelbti projektinių pasiūlymų kvietimais atrankai. Taip pat pristatyti keturi kriterijus atitinkantys ir inovatyvias idėjas bei paslaugas siūlantys projektiniai pasiūlymai, kurie ekspertų atrinkti ir Šiaulių miesto vietos veiklos grupės valdybos patvirtinti kaip galimi įgyvendinti. Atrinkti projektiniai pasiūlymai 2017 birželio 8 d. išsiųsti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijai galutiniam vertinimui.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir verslo taryba džiaugiasi, kad Šiaulių miesto vietos veiklos grupės darbų procesas vyksta sklandžiai, paskelbtais kvietimais Šiaulių miesto organizacijos domisi ir teikia inovatyvias idėjas, kurios reikalingos Šiaulių miesto bendruomenės nariams.

Verslo tarybos posėdyje dalyvavo: Šiaulių miesto meras, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas ir pirmininkas, Šiaulių pramonininkų asociacijos atstovai, Šiaulių miesto vietos veiklos grupės atstovai ir kt.

[supsystic-gallery id=8 position=center]

 

Šiaulių miesto savivaldybės straipsnis.